Tüm Kategoriler

GINSENG FOR
(ALTIN HAP) 10 TABLET 3000 mg
 %38
GINSENG FOR (ALTIN HAP) 10 TABLET 3000 mg
1 Kutu 59.00 TL
6 TL Kargo Ücreti
 %38
GINSENG FOR (ALTIN HAP) 10 TABLET 3000 mg
2 Kutu 118.00 TL
Kargo Ücretsiz
 %38
GINSENG FOR (ALTIN HAP) 10 TABLET 3000 mg
3 Kutu 177.00 TL
Kargo Ücretsiz3 Kutu Alıp Sadece 2 Kutu Ücreti Ödüyorsunuz !
3 Kutu 177.00 TL yerine sadece 177.00 TL

Son Baktıklarınız

 • Daha Once Baktığınız Ürünler Bulunamadı.

Kimler Kullanabilir

 • Şeker Hastaları
 • Kalp Hastaları
 • Tansiyon Hastaları
 • Böbrek Hastaları
 • Karaciğer Hastaları
 • Astım Hastaları
 • Sinir Hastaları

Kimler Kullanabilir

 • Şeker Hastaları
 • Kalp Hastaları
 • Tansiyon Hastaları
 • Böbrek Hastaları
 • Karaciğer Hastaları
 • Astım Hastaları
 • Sinir Hastaları
Tüm kırmızı renkli fiyatlar ürüne %38 indirm uygulanmış halidir. İndirimli kırmızı fiyat üzerinden tekrar indirim yapılması mümkün değildir.

GINSENG FOR Açıklaması

Ginseng For, gerçekten bugüne kadar çıkmış etkili bitkisel ereksiyon ürünüdür.

Ginseng For Size arka arkaya ilişki gücü sağlayarak. Bir İlişkiden sonra arkanızı dönüp yatmanıza asla izin vermez.  Uzun aşk dolu gecelerde size arzu ettiğiniz sex gücünü sağlayablir. Kadınlar arka arkaya ilişkiyi çok severler. Eğer sizde sert bir ereksiyonla arka arkaya ilişkiye girmek istiyorsanız aradığınız ürünü buldunuz.

İktidarsızlıktan şikayetçi iseniz, birçok ürünleri alıp da hiçbirinden fayda görmemişseniz size son bir tecrübe tavsiye edeceğiz.

Ürünümüz , Cinsel Gücü Artıranbilen bitkisel içerikli bir Ereksiyon Hapıdır. Yüzyıllardır içeriği bilinen, yakın ve uzak doğu kökenli bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden ve denemelerden elde edilen bir cinsel güç artırabilen üründür.

Ginseng For Ereksiyon Hapının 45 dk. da cinsel istek seviyesini ve sertleşmeyi en üst düzeye çıkardığı belirlenmiştir.

YAN ETKİLERİ : Tamamen bitkisel olması seebi ile bilinene bir yan etkisi yoktur.

GINSENG FOR Yorumları

     NECMETTİN İ.
fena değil
     YEKTA Ç.
ben 3 kutu aldım 9 gün oldu sonucu şimdiden mükenmel kullandıkca yazmaya devam edecem
     AHSEN R.
şimdi yaşımızında etkisiyle alette sertleşmede sorunum vardı. internette arkadaşım görmüş aradım arkadaşlar bu ürünü önerdiler. ilk başlarda tereddüt ettim böyle şeylerden pek haz almam. 1 kez denemek için kullandım 5 aydır müptelası oldum kardeşim bunun daha az etkilisini yapın yazık kadınlara
     KUBİLAY A.
merhaba kendi kullandıgımı anlatmak istiyorum gercekten cok etkili ve dinçleştiriyor insanı eger öyle bir sorununuz varsa kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim bişey kaybetmezsiniz deneyin görün sonucu..iyi günler
     İLHAN F.
1 ay önce aldım kullandım bitirdim kutuyu şimdi tekrar sipariş vereceğim, teşekkür mahiyetinde yorum yazmak istedim, cinsel hayatımı düzene soktum, artık sertleşme problemi diye birşey yok benim için. günün her saatinde hazır kıta beklemedeyim :)
     KANAT Y.
dün gece sevişmeden once 1 tane aldım işim bitti ama sabah uyandığımda hala demir gibi sert.İstegimde arttı.
     ALPER Ö.
amacı iyi okuyamayıp almıştım. 40 yaşındayım body building yapıyorum. spora gitmeden evvel alıyorum. spordan sonra hiç bir yorgunluk hissetimyorum. eşimden gizli aldım "sana nooldu diyo" o kadar spordan sonra bile zımba gibisin gibilerinden. hiç düşünmeyin 2-3 kutu alın :)
     DOĞA H.
Şeker hastası olduğum için malum tüm ilaçlardan kullanamıyorum, bana aynı dertten olan bir arkadaşım bunu önerdi, çok net söylüyorum tekrar cinselliğin keyfini yaşamaya başladım ve sabahları kendimi çok daha dinç hissediyorum.
     YASİN C.
Öncelikle kafanızdan bu problemi atın..büyüklük problem değildir.önemli olan performanstır ve bu ürün bunu sağlıyor.Ama kesinlikle kalp-damar-tansiyon hastası olanlar,böbrek ve karaciğer problemi olanlar doktor kontrolünde kullansınlar.sadece bu ilacı kullanmak yetmez.Sigarayı bırakın,dengeli beslenin,spor yapın.Kendinize güveniniz artacak ve birdaha bu konuda endişelenmeyeceksiniz.
     ALİHAN U.
eger cinsel sorun yaşayanlar varsa hiç tereddüt dahi etmeden almasını tavsiye ediyorum.çok ama çok etkili.sizde deneyin memnun kalacaksınız.teşekkür ediyorum.
     EMİRCAN L.
Başladıktan 10 dk sonra etkisini gösteriyor. 3-4 gün içinde etkisi ancak kayboluyor.
     ATAÇ Ş.
yaş söz konusumudur
     YARIN A.
ya bende ereksıyon var yalnızca erken bosalma oluyr ondan sonra ılıskıye geırmemde geceıkıyr 3 yada 4 sefer yapıyrm ama ılk ılıskı cok kısa suruyr bana yardımcı olursnıaz sevınıruım
Ad Soyad : Zaman :
Telefon : Saat :